Strona główna · miejscowe zagrożenia · Wypadek drogowy na trasie E 92 w Serokach
miejscowe zagrożenia

Wypadek drogowy na trasie E 92 w Serokach

Dnia 15.03.2016 o godzinie 6.40 SKKP PSP Sochaczew zadysponował nas do wypadku drogowego w miejscowości Seroki. Po dojeździe okazało się że zderzeniu uległy dwa samochody osobowe Toyota Avensis i Honda Civic. Jeden z samochód znajdował się na pasie drogowym natomiast drugi był w przydrożnym rowie, w którym znajdował się uwięziony przytomny kierowca. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu działań, udzieleniu pierwszej pomocy( założenia kołnierza oraz wyciągnięciu z pojazdu) oraz przekazaniu zespołowi Ratownictwa medycznego. Dalsze działania polegały na sorpcji rozlanych płynów. Po upływie 2 godzin powróciliśmy do koszar. Działania prowadziło 6 strażaków Osp i 6 z PSP. SIS na miejscu działań Osp Paprotnia PSP Sochaczew, Policja, RM Falck Medycyna.