Strona główna · miejscowe zagrożenia · Wypadek na krajowej 92 w miejscowości Lisice
miejscowe zagrożenia

Wypadek na krajowej 92 w miejscowości Lisice

Dnia 04.12.2015r o godz.13.50 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie zadysponował OSP Paprotnia do wypadku drogowego na trasie krajowej nr E92 w miejscowości Lisice ( gmina Teresin ). Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że w wypadku brały udział dwa samochody Skoda Fabia oraz bus Renault. Jeden z samochodów pozostawał na pasie jezdni, natomiast drugi po dachowaniu znalazł sie w przydrożnym rowie. Kierowca busa nie ucierpiał w wypadku. Kierowca Skody i pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Dalsze działania strażaków polegały na odłączeniu akumulatora i sorpcji rozlanych płynów. Droga była całkowicie zablokowana. Po 3 godzinach powróciliśmy do koszar. W akcji brało udział 8 druhów. SIS na miejscu działań 631[M]25 – GCBA 5/32 Scania P400 oraz 631[M]40 – SLRt Renault Mascott PSP Sochaczew, 639[M]79 – GCBA 5/32 Scania oraz 639[M]89 – SLRt Volkswagen LT40 OSP Paprotnia, dwa zespoły Ratownictwa Medycznego i policja.