Strona główna · pożary · Pożar poszycia leśnego w miejscowości Gawłowie

Pożar poszycia leśnego w miejscowości Gawłowie

Kolejne trzecie już wezwanie wpływa o godzinie 14.15 o pożarze poszycia leśnego w miejscowości Gawłów za szkołą. Na miejsce zostaje zadysponowany PSP Sochaczew 631[M]21 – GBA 2,5/24 Renault Midlum 220.14, OSP Paprotnia 639[M]79 – GCBA 5/32 Scania oraz OSP Rybno. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało si ze pożarem objęte jest około 200m2 łąki i pożar przenosi się na sąsiedni las. Działania strażaków polegały na podaniu dwóch prądów wody na paląca się łąkę i las oraz ochronie przyległych budynków. Działania zakończyły się po 1,5h. Zatankowaliśmy samochód z najbliższego hydrantu i ponownie byliśmy zadysponowani do następnego pożaru. W akcji brało 6 druhów.