Strona główna · pożary · Pożar skrzynki elektrycznej

Pożar skrzynki elektrycznej

Dnia 18 lutego 2013 roku o godzinie 21.30 Powiatowe Stanowisko Kierowania w Sochaczewie zadysponowało straż z Paprotni do pożaru skrzynki elektrycznej w domu jednorodzinnym w miejscowości Paprotnia. Po dojeździe na miejsce zdarzenia nastąpiło rozeznanie sytuacji z użyciem sprzętu oświetleniowego. A następnie zostało odłączone zasilenie domu oraz trwały prace rozbiórkowe w celu sprawdzenia czy ogień nie rozprzestrzenił się pod panelami, którymi była zabudowana skrzynka elektryczna. Dzięki szybkiemu zgłoszeniu oraz natychmiastowej interwencji straży z Paprotni spaleniu uległa tylko skrzynka elektryczna. W akcji trwającej godzinę brało udział 8 ratowników.