Strona główna · zawody · Turniej halowej piłki nożnej MDP
zawody

Turniej halowej piłki nożnej MDP

Dnia 28 Stycznia w Teresinie o 9.30 odbył się turniej halowej piłki nożnej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Gminy Teresin. Turniej został podzielony na dwie grupy wiekowe. W grupie starszej wystartowały 3 zespoły MDP Paprotnia, MDP Teresin, MDP Budki Piaseckie a w grupie młodszej wystartowały 2 zespoły MDP Szymanów, MDP Budki Piaseckie. Pierwszy mecz został rozegrany pomiędzy MDP Paprotnia a MDP Teresin który zakończył się wynikiem 4:0. Drugi rozegrano pomiędzy MDP Szymanów a MDP Budki Piaseckie który zakonczył się wynikiem 0:1. Trzeci mecz rozegrano miedzy MDP Teresin a MDP Budki Piaseckie który zakończył się wynikiem 0:0. Czwarty mecz rozegrano miedzy MDP Szymanów a MDP Budki Piaseckie który zakończył się wynikiem 0:0. Ostatni mecz turnieju rozegrano pomiędzy MDP Paprotnia a MDP Budki Piaseckie wynik 2:2 . Sędzia był komendant Gminny ASP. Sztab. Dariusz Tartanus. Puchary wręczał Prezes ZOSP RP w powiecie Sochaczewskim. Obstawę Medyczna na turnieju prowadziła Ochotnicza Straż Pożarna w Paprotnia.

Klasyfikacja generalna:
Grupa Starsza