Strona główna · miejscowe zagrożenia · Kolizja na skrzyżowaniu
miejscowe zagrożenia

Kolizja na skrzyżowaniu

Dnia 27.07.2016 o godz:8.10 Osp Paprotnia została zadysponowana do kolizji drogowej na skrzyżowaniu ul. Rynkowej i Długiej w Teresinie Zderzenie dwóch samochodów marki Skoda i Opel. W zdarzeniu brały dwie osoby w tym jedna została przewieziona do szpitala na dalsze badania. Poszkodowani z pomocą świadków zdarzenia opuścili pojazdy przed przyjazdem zastępów Straży Pożarnej. Działania polegały na odłączeniu akumulatorów, zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych.