Strona główna · miejscowe zagrożenia · Wypadek na krajowej 2
miejscowe zagrożenia

Wypadek na krajowej 2

Dnia 31 lipca o godz 18.25 otrzymaliśmy zgłoszenie od PSK Sochaczew, które dotyczyło wypadku drogowego na krajowej dwójce w miejscowości Paprotnia. Wyjechaliśmy samochodem ratownictwa drogowego SLrt Volkswagen LT40 oraz średnim samochodem gaśniczym Iveco. Zderzeniu uległy 3 samochody osobowe marki Mercedes, Volkswagen i Renault. Obecna była już karetka stacjonująca w straży w Paprotni. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem drogowym oraz odłączeniu akumulatorów z rozbitych pojazdów, a także neutralizacji wycieków z samochodów osobowych. W czasie prowadzenia naszych działań dojechała policja oraz karetka z lekarzem z Sochaczewa. Osobami rannymi w wypadku była dwójka dzieci. W akcji brało udział 8 strażaków z Paprotni. Akcja trwała ponad godzinę.