Strona główna · miejscowe zagrożenia · Zderzenie Hondy z Citroenem w Paprotni
miejscowe zagrożenia

Zderzenie Hondy z Citroenem w Paprotni

W czwartek 1 listopada o godz. 16.07 zostaliśmy zadysponowani przez PSK w Sochaczewie do wypadku drogowego na krajowej 2-ce w miejscowości Paprotnia. Do zdarzenia wyjechaliśmy volkswagen LT 40 (SLRt) oraz Iveco (GBA). Po dojechaniu na miejsce obecna była już Karetka stacjonująca w straży w Paprotni oraz Policja. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Honda i Citroen dwie osoby zostały poszkodowane. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Dalsze działania polegały na odłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach, kierowaniu ruchem drogowym oraz zepchnięciu pojazdu poza jezdnię. W trakcie naszych działań dojechał jeden zastęp PSP Sochaczew. W akcji brało udział 11 strażaków z OSP Paprotnia.