Ochotnicza Straż Pożarnaw Paprotni
Strona główna · Newsletter

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. Zapisując się do newslettera będziesz regularnie informowany/-a o wydarzeniach strażackich, takich jak zawody czy spotkania z młodzieżą oraz organizowanych przez nas akcjach społecznych.

W naszych wiadomościach nie otrzymasz powiadomienia o najnowszych artykułach dotyczących akcji strażackich pojawiających się na stronie. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony i sprawdzanie najnowszych wiadomości. Informacje o nowych wpisach będą natomiast publikowane na naszym fanapage na Facebooku, którego zachęcamy polubić, aby być na bieżąco.

Uwaga: Zanim naciśniesz Zapisz do newslettera zalecamy dodanie następującego adresu e-mail do Twojej książki adresowej lub/i Twojego filtru antyspamowego: newsletter@osppaprotnia.pl

Pierwszy e-mail będzie zawierał link aktywacyjny naszego newslettera. Naciśnij link aktywacyjny w celu potwierdzenia aktywacji, abyś mógł otrzymywać od nas wiadomości.

Zapisz się do naszego newslettera

* Pole wymagane
System mailingu obsługiwany jest przez Email Marketing Powered by MailChimp

Jeżeli chcesz zrezygnować z newslettera naciśnij "wypisz teraz", link znajduje się na dole każdej wiadomości, którą do Ciebie wysyłamy albo napisz do Nas na adres: kontakt@osppaprotnia.pl Nie zapomnij podać adresu e-mail, który mamy wypisać z newslettera.

TŁO STRONY

Nasza witryna używa ciasteczek (cookies) w celu prowadzenia statystyk odwiedzin oraz personalizacji strony.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na używanie ciasteczek.