Strona główna · ogłoszenia · Zakup nowego sprzętu szkoleniowego z funduszu prewencyjnego PZU Życie S.A.
ogłoszenia

Zakup nowego sprzętu szkoleniowego z funduszu prewencyjnego PZU Życie S.A.

W ostatnim czasie Ochotnicza Straż Pożarna w Paprotni pozyskał dofinansowanie na zakup nowego sprzętu szkoleniowego z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Zakup był możliwy dzięki sfinansowaniu z funduszu prewencyjnego PZU ŻYCIE SA oraz środków własnych na łączną kwotę 11.202,31 zł.
Dzięki powyższemu wsparciu udało nam się zakupić:

• Defibrylator AED Treningowy
  • Model głowy Ambu Airway Managment Trainer
  • Kamizelka do zakrztuszeń ACT Fast
  • Manekin dziecka Little Junior QCPR
  • Manekin niemowlęcia Little Baby QCPR

Realizacja dofinansowania umożliwia strażakom OSP Paprotnia oraz mieszkańcom gminy Teresin przeprowadzenie ćwiczeń i naukę w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Zakupiony sprzęt pozwala na szkolenie z obsługi defibrylatora AED, nauki techniki intubacji za pomocą rurek dotchawicznych, naukę odkrztuszania oraz naukę resuscytacji krążeniowo oddechowej niemowlaka i dziecka.
Dziękujemy za wsparcie!