Strona główna · pożary · Poar Poddasza Czerwonka Parcel

Poar Poddasza Czerwonka Parcel

w dniu 16.01.2018,tuz po godzinie 21.16 zostaliśmy zadysponowani do Pożaru poddasza.Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano pożar poddasza w fazie rozwiniętej. Mieszkańcy opuścili płonący budynek przed przybyciem straży pożarnej.Działania straży pożarnej w pierwszej fazie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu energii elektrycznej oraz podaniu dwóch prądów gaśniczych wody w natarciu - jednego od wewnątrz oraz drugiego z podnośnika hydraulicznego siły i środki w postaci zastępów 639[M]71 - GBA 4,7/25 z Ochotnicza Straż Pożarna w Niepokalanowie, 639[M]79 - GCBA 5/32 i 639[M]89 - GBARt 2,5/25 z OSP Paprotnia, 637[M]45 - GBM 3/8 z Ochotnicza Straż Pożarna w Nowych Mostkach oraz 637[M]48 - GBM 2,5/8 z OSP Mokas.