Strona główna · pożary · Pożar pieca olejowego w Paprotni

Pożar pieca olejowego w Paprotni

Dnia 23.12.2012 roku o godzinie 23:50 PSK Sochaczew zadysponowało straż w Paprotni do pożaru pieca olejowego w miejscowości Paprotnia. Po dojeździe na miejsce zdarzenia nastąpiło rozeznanie sytuacji z użyciem agregatu prądotwórczego i latarek w celu oświetlenia miejsca zdarzenia. Następnie przystąpiliśmy do odłączenia zasilania pieca by wyeliminować zagrożenia grożącego pożaru. Strażacy z Paprotni wykonali przegląd pieca olejowego by zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia. W akcji trwającej ponad godzinę brało udział 7 strażaków ze straży w Paprotni.