Strona główna · pożary · Pożar w pustostanie

Pożar w pustostanie

Dnia 6.07.2016 o godz. 19.26 zostaliśmy zadysponowani do pożaru pustostanu przy ul. Sochaczewskiej. Zgłoszenie okazało się 100 metrów od naszej strażnicy. Po dotarciu na wskazany adres udaliśmy się do przeszukania domu i zlokalizowaniu zagrożenia. Na miejscu zastaliśmy palące się śmieci, który stworzyły bardzo duże zadymienie. Przy użyciu hydronetki plecakowej ogień został ugaszony. Na miejsce również dojechała OSP Niepokalanów oraz JRG Sochaczew. Brak osób poszkodowanych. W akcji brało udział 6 druhów z OSP Paprotnia.o godz 20.05 powróciliśmy do bazy.