sala1 sala1 sala1

Sala przy Ochotniczej Straży Pożarnej znajduje w dobrej lokalizacji, do której można dojechać różny środkami komunikacyjnymi

• 30km od Warszawy przy trasie 92 w stronę Poznania
  • 1,5 km od Osp Paprotnia znajduje się stacja kolejowa Teresin - Niepokalanów (kolej podmiejska łącząca dojazd z Warszawy, Błonia, Sochaczewa, Łowicza)
  • 100 metrów od sali znajduje się przystanek autobusowy

Sala jest po remoncie zakończonym w grudniu 2013 roku. Zakupione zostały nowe stoły, krzesła, oraz oświetlenie. Odnowiono podłogę, ściany, scenę, a także stół wiejski.

Sala przystosowana jest do organizowania między innymi:

• uroczystości weselnych
  • bali sylwestrowych i karnawałowych
  • przyjęć
  • komunii
  • chrztów
  • 18-stek
  • szkoleń
  • konferencji

Oferowana sala z parkietem tanecznym i sceną dla orkiestry pomieści 110 osób.

Oferujemy zaplecze kuchenne wyposażoną m.in. w:

• 2 kuchnie gazowe
  • zlewozmywak
  • 3 lodówki z zamrażarką

W remizie znajduje się zaplecze sanitarne i socjalne wyposażone m.in. w szatnię, łazienkę , oraz pomieszczenia wypożyczalni naczyń.

Rezerwacji lub ewentualnych pytań można uzyskać pod nr. telefonu 603-306-015

Jeśli masz pytania odnoście sali napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio na nasz adres mailowy kontakt@osppaprotnia.pl wpisując w tytule "SALA".