Ochotnicza Straż Pożarnaw Paprotni

sala1 sala1 sala1

Sala przy Ochotniczej Straży Pożarnej znajduje w dobrej lokalizacji, do której można dojechać różny środkami komunikacyjnymi

• 30km od Warszawy przy trasie 92 w stronę Poznania
  • 1,5 km od Osp Paprotnia znajduje się stacja kolejowa Teresin - Niepokalanów (kolej podmiejska łącząca dojazd z Warszawy, Błonia, Sochaczewa, Łowicza)
  • 100 metrów od sali znajduje się przystanek autobusowy

Sala jest po remoncie zakończonym w grudniu 2013 roku. Zakupione zostały nowe stoły, krzesła, oraz oświetlenie. Odnowiono podłogę, ściany, scenę, a także stół wiejski.

Sala przystosowana jest do organizowania między innymi:

• uroczystości weselnych
  • bali sylwestrowych i karnawałowych
  • przyjęć
  • komunii
  • chrztów
  • 18-stek
  • szkoleń
  • konferencji

Oferowana sala z parkietem tanecznym i sceną dla orkiestry pomieści 110 osób.

Oferujemy zaplecze kuchenne wyposażoną m.in. w:

• 2 kuchnie gazowe
  • zlewozmywak
  • 3 lodówki z zamrażarką

W remizie znajduje się zaplecze sanitarne i socjalne wyposażone m.in. w szatnię, łazienkę , oraz pomieszczenia wypożyczalni naczyń.

Rezerwacji lub ewentualnych pytań można uzyskać pod nr. telefonu 603-306-015

Jeśli masz pytania odnoście sali napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub bezpośrednio na nasz adres mailowy kontakt@osppaprotnia.pl wpisując w tytule "SALA". Jeśli chciałbyś wstępnie zarezerwować salę, skorzystaj z poniższego formularza. Przed przystąpieniem do wypełniania upewnij się czy wybrany przez Ciebie termin jest wolny w zakładce kalendarz. Po poprawnym wysłaniu otrzymasz na swój adres e-mail potwierdzenie, a w kalendarzu pod podaną poniżej datą pojawi się informacja o wstępnej rezerwacji.

Zarezerwuj salę

Dzień:   Miesiąc:   Rok:
Wszystkie pola są wymagane

Uwaga! Wysłanie rezerwacji nie oznacza zarezerwowania wybranego terminu, ponieważ dane w kalendarzu mogły nie zostać jeszcze zaktualizowane. Po otrzymaniu maila skontaktujemy się z Państwem drogą mailową lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów w ciągu 24 godzin.

TŁO STRONY

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na używanie ciasteczek.