Ochotnicza Straż Pożarnaw Paprotni
Strona główna · uroczystości · 1 czerwca - Rajd w Sochaczewie i Dzień Dziecka
uroczystości

1 czerwca - Rajd w Sochaczewie i Dzień Dziecka

Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzimy już od 55 lat, przypada zawsze 1 czerwca. Strażacy z OSP w Paprotni spędzili ten czas z dziećmi w Przedszkolu Integracyjnym w Teresinie oraz z Stowarzyszeniem Impuls w Chabrowym Dworku. Druhowie opowiadali dzieciom o swojej pracy, pokazali sprzęt i wytłumaczyli jego działanie. Dzieci mogły podziwiać pokaz sprzętu w trakcie ćwiczenia bojowego, i mogły w nim uczestniczyć bezpośrednio.

TŁO STRONY

Nasza witryna używa ciasteczek (cookies) w celu prowadzenia statystyk odwiedzin oraz personalizacji strony.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na używanie ciasteczek.