Strona główna · zawody · OSP Paprotnia wygrywa powiatowe zawody piłki nożnej
zawody

OSP Paprotnia wygrywa powiatowe zawody piłki nożnej

W sobotę, 3 marca w Teresińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji został rozegrany turniej halowej w piłce nożnej. W turnieju wzięło udział 12 drużyn z całego powiatu Sochaczewskiego. W grupie OSP Paprotni znajdowały się trzy drużyny: JRG Sochaczew, OSP Iłów oraz OSP Szymanów. Pierwszy mecz zawodnicy Paprotni rozegrali z JRG Sochaczew w którym zwyciężyli 3:1, kolejny mecz z OSP Szymanów zakończył się wynikiem 4:0 dla Paprotni natomiast ostatni mecz w grupie z nieobecnym OSP Iłowem zakończył się walkowerem, tak więc po 3 meczach na naszym koncie widniał komplet 9 punktów. W drugiej fazie rozgrywek spotkaliśmy się ze zwycięzcami pozostałych dwóch grup, czyli zwycięzców grupy drugiej OSP Kamion i grupy trzeciej OSP Rybno. W finałowej fazie rozgrywek zostały rozegrane 3 mecze: OSP Paprotnia vs. OSP Kamion, w którym zwyciężyliśmy 4:0, OSP Kamion vs. OSP Rybno 1:0 oraz ostatni mecz OSP Paprotnia vs. OSP Rybno zakończony wynikiem 0:2. W fazie finałowej wszystkie 3 drużyny miały na swoim koncie po 3 punkty jednak bilans bramkowy OSP Paprotni pozwolił nam na uzyskanie pierwszego miejsca. Oprócz nagród drużynowych wręczane były także nagrody indywidualne, w których puchar dla Najlepszego bramkarza zdobył nasz bramkarz: Krystian Świerczewski.

1. OSP Paprotnia
2. OSP Rybno