Strona główna · kronika · Zmarł kpt. Henryk Kucharski
kronika

Zmarł kpt. Henryk Kucharski

Z przykrością informujemy, że w dniu 25 sierpnia 2018 na wieczną służbę odszedł Kapitan Henryk Kucharski, honorowy członek naszej jednostki, osoba zasłużona dla wielu jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Pozostanie w naszej pamięci jako człowiek oddany straży pożarnej oraz wzór do naśladowania dla młodego pokolenia strażaków. Wdzięczni jesteśmy że mogliśmy nie raz mogliśmy wysłuchać wielu ciekawych historii związanych z pożarnictwem. Pogrzeb odbędzie się w środę 29.08.2018r. Obrzędy rozpoczną się wystawieniem Ciała w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Teresinie o godzinie 11:30. O godzinie 12:00 Trumna zostanie przeprowadzona ulicami Teresina w asyście sztandarów, pododdziałów oraz samochodów Straży Pożarnej do Bazyliki w Niepokalanowie, gdzie o godzinie 13:00 odbędzie się Msza żałobna. Po mszy odprowadzimy Ciało Kapitana na cmentarz parafialny w Paprotni.