Strona główna · miejscowe zagrożenia · Miejscowe zagrożenie ul. Sochaczewska 142
miejscowe zagrożenia
Miejscowe zagrożenie ul. Sochaczewska 142

15.03.2014 roku o godzinie 12.30 dostaliśmy zgłoszenie na ul. Sochaczewska 142. Gdyby nie czujny domownik drzewo rosnące pod wpływem wiatru mogło przewrócić się prosto na dom. Na skutek bardzo wilgotnej gleby i mocnego wiatru drzewo prawie zostało wyrwane z korzeniami. Nasze działania polegały na jego ścięciu. Przy pomocy linek zmieniliśmy kierunek upadku. Akcja zakończyła się powodzeniem, bez żadnych strat materialnych. O godzinie 13.10 powróciliśmy do koszar. W akcji brało 8 strażaków.