Strona główna · miejscowe zagrożenia · Wypadek drogowy w Teresinie-Gaju
miejscowe zagrożenia

Wypadek drogowy w Teresinie-Gaju

Dnia 22.03.2016r o godz. 17.30 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Teresin Gaj z udziałem dwóch samochodów Fiata Pandy i samochodu ciężarowego. Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się że fiat znajduje się pod naczepą tira, w którym znajdował się przytomny zakleszczony kierowca. Przy pomocy sprzętu hydraulicznego kierowca został uwolniony z pojazdu i przekazany ratownikom medycznym. SIS: JRG Sochaczew , OSP Paprotnia, OSP Niepokalanów, ZRM Falck i Policja. W trakcie powrotu z wypadku drogowego zostaliśmy zadysponowani do Mars Polska w Kożuszkach Parcel. Powiatowe Stanowisko Kierowania w Sochaczewie dostało alarm, który został wzbudzony przez czujki zamontowane w obiekcie. Zadymienie potwierdziło alarm. Zapaliła się rozdzielnia elektryczna w jednym z pomieszczeń. Swoje działania na miejscu prowadzili już strażacy z JRG Sochaczew. Strażacy w aparatach ODO za pomocą gaśnicy ugasili pożar. Po oddymienie pomieszczenia oraz obiektu za pomocą wentylatora działania zostały zakończone. Na miejsce zdarzenia również została zadysponowana OSP Niepokalanów. W akcji brało 6 druhów z OSP Paprotni.