Strona główna · miejscowe zagrożenia · Wypadek na Drodze Krajowej nr 92
miejscowe zagrożenia

Wypadek na Drodze Krajowej nr 92

O godzinie 00.14 dnia 01.06.2014r stanowisko kierowania KP PSP w Sochaczewie zadysponowało Volkswagena LT 40 z OSP Paprotnia do wypadku, który miał miejsce na Drodze Krajowej nr. 92. Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, dwa pojazdy uczestniczące w wypadku. W wyniku zdarzenia 8 osób zostało poszkodowanych. Działania straży polegały na udzieleniu pierwszej pomocy, odłączenia akumulatorów w samochodach, zabezpieczenie miejsca zdarzenia, sorpcji rozlanych płynów oraz kierowanie ruchem. Na miejsce zdarzenia zostały także zadysponowane dwa zastępy sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastęp z OSP Niepokalanów. Po przyjeździe wszystkich wymienionych jednostek straży pożarnej przybyły 3 karetki Pogotowia Ratunkowego. Po opatrzeniu poszkodowanych trzy osoby zostały zabrane do szpitala. W jednym z samochodów była trójka dzieci, lecz na szczęście nic im się nie stało. O godzinie 3.30 powróciliśmy do bazy. W akcji brało 6 druhów z OSP Paprotnia.