Strona główna · ogłoszenia · Nosze podbierakowe za pieniądze mieszkańców gminy Teresin
ogłoszenia
Nosze podbierakowe za pieniądze mieszkańców gminy Teresin

W tegoroczny Lany Poniedziałek OSP Paprotnia odwiedzała domy mieszkańców gminy Teresin. Dzięki Państwa pomocy udało Nam się dokonać zakupu noszy podbierakowych za kwotę 1900 zł brutto. To dzięki waszej pomocy nosze podbierakowe do ewakuacji i transportu pacjentów z podejrzeniem urazów kręgosłupa i miednicy są na wyposażeniu straży w Paprotni. Serdecznie wszystkim dziękujemy. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego co najlepsze!