Strona główna · ogłoszenia · Nowa strona OSP Paprotnia!
ogłoszenia
Nowa strona OSP Paprotnia!

Idąc z duchem czasu oraz mając na uwadze potrzebę odświeżenia wizerunku naszej strony, opracowaliśmy jej nową szatę graficzną, umożliwiającą wszystkim zainteresowanym łatwiejszy dostęp do informacji oraz prostszą drogę kontaktu z nami. Chcielibyśmy, aby obecna strona służyła jako podstawowe i ogólnodostępne źródło wiedzy o naszej jednostce oraz wydarzeń, które miały miejsce na terenie naszej gminy.

Zachęcamy Państwa do polubienia naszej straży na Facebook'owym profilu (okienko po prawej stronie). Dzięki temu będą Państwo na bieżąco otrzymywać wszystkie informacje.

Obecnie strona nie zawiera jeszcze kompletu docelowych informacji, jednak w najbliższym czasie będą Państwo mogli zapoznać się z pełnym materiałem. Za chwilowe utrudnienia przepraszamy. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące strony i zapraszamy do kontaktu z nami poprzez zakładkę Kontakt.