Strona główna · ogłoszenia · OSP Paprotnia gotowa do udzielania pomocy przy wypadkach drogowych!
ogłoszenia

OSP Paprotnia gotowa do udzielania pomocy przy wypadkach drogowych!

Volkswagen LT 40 - Samochód Lekki Ratownictwa Drogowego został wprowadzony do podziału bojowego dzięki czemu możemy szybko i sprawnie reagować na wypadki na terenie naszej gminy. Na wyposażeniu samochodu znajduję się sprzęt do rozcinania samochodu HOLMATRO, deska podbierakowa i ortopedyczna, torba medyczna, agregat, maszt oświetleniowy, sorbenty i rękawy, aparaty dróg oddechowych i wiele innego niezbędnego sprzętu do udzielania pomocy. Teraz my, strażacy uczymy się technik ratowania osób w różnych przypadkach zagrożenia. Chcemy zapewnić, że każdemu kto znajdzie się w trudnej sytuacji udzielimy perfekcyjnej pomocy, ponieważ to jest naszą pasją. Samochód posiada numer 639[M]89 i jest gotowy na wasze wezwania.