Strona główna · pożary · 2 wyjazdy do pożaru w miejscowości Maszna

2 wyjazdy do pożaru w miejscowości Maszna

Dnia 24 sierpnia 2012 roku do Straży w Paprotni o godzinie 21:23 wypłynęło pierwsze zgłoszenie o pożarze słomy w miejscowości Maszna. Dojechaliśmy na miejsce, na którym obecna była już sąsiednia jednostka OSP Gnatowice. Działania polegały na dogaszeniu płonącej słomy. Kolejne zgłoszenie wpłynęło o godzinie 23:02. Pożar miał miejsce kilkanaście metrów dalej, jednak był dwukrotnie większy od pierwszego. Razem z OSP Gnatowice opanowaliśmy płonącą słomę, po czym wróciliśmy do bazy. W akcjach brało udział 7 strażaków z Paprotni.