Strona główna · pożary · Płonące poddasze na ul. poziomowej

Płonące poddasze na ul. poziomowej

W niedzielę 12 lutego o godz. 9.56 Ochotnicza Straż Pożarna w Paprotni została zadysponowana przez PSK w Sochaczewie do płonącego poddasza w budynku mieszkalnym na ul. Poziomkowej w Paprotni. Na miejsce dojechaliśmy jako pierwsi. Podaliśmy jeden prąd wody z szybkiego natarcia na płonący dach, aby ułatwić dostęp do miejsca pożaru musieliśmy przy pomocy piły rozciąć dach. Dwóch ratowników z OSP oraz dwóch ratowników z PSP prowadziło działania wewnątrz budynku w aparatach oddechowych. PSP Sochaczew podała jeden prąd wody z szybkiego natarcia do środka budynku. Na miejscu były OSP Niepokalanów GBA, OSP Paprotnia GBA oraz PSP Sochaczew GCBA oraz SHD 25 . Obecnych było 10 strażaków z OSP Paprotni. Na szczęście nikt nie został ranny.