Strona główna · pożary · Pożar domu mieszkalnego - Czerwonce-Parcel

Pożar domu mieszkalnego - Czerwonce-Parcel

Dnia 15.01.2015 r o godz. 19.04 zostaliśmy zadysponowaniu do pożaru domu mieszkalnego w Czerwonka Parcela. Na miejscu pracowali już ratownicy z JRG Sochaczew. Na miejsce akcji przybyli oni dwoma wozami ratowniczo-gaśniczymi. Następnymi jednostkami, które przybyły to OSP Paprotnia oraz OSP Niepokalanów. Nasze zadanie polegało na podaniu zasilania wodnego samochodów z Sochaczewa. Kilku strażaków ochotników udało się do budynku już częściowo ugaszonego z pomocą usuwania spalonych rzeczy oraz dogaszania. W trakcie akcji dojechały jednostki z OSP Antoniewa, OSP Nowe Mostki, OSP Wyczółki. Spaleniu uległo poddasze, część pierwszego piętra oraz parter został zalany przez wodę. Niestety pożar bardzo szybko się rozprzestrzenił i na duża część budynku. Po opanowaniu sytuacji, dogaszeniu na zabezpieczeniu zostały OSP z gminy Sochaczew. W akcji brało 6 strażaków z OSP Paprotnia. Po około 2godzinach powróciliśmy do koszar.