Strona główna · pożary · Pożar na ul. Lipowej

Pożar na ul. Lipowej

14.03.2014 roku o godzinie 15.45 dostaliśmy zgłoszenie od dyspozytora o pożarze na ul. Lipowej 22. Gdy dotarliśmy na wskazany adres zobaczyliśmy płomienie wydostające się z dachu Pizzeri „Pierrot”. Na miejscu działali ochotnicy z Niepokalanowa linią szybkiego natarcia. W szybkim tempie rozłożyliśmy drabinę z drugiej strony dachu i puściliśmy drugą linię szybkiego natarcia. Zaraz po nas przyjechały dwa zastępy JRG Sochaczew oraz podnośnik. Zadysponowani druhowie z OSP Teresin zasilali wodą pozostałe samochody ratowniczo-gaśnicze. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozbiórce częściowo dachu i dogaszaniu niedostępnych miejsc. Po zakończeniu działań wróciliśmy do koszar o godzinie 17.20.