Strona główna · uroczystości · Dzień Strażaka w Anglojęzycznym Przedszkolu oraz Żłobku „Leśna Akademia” w Paprotni i w Teresinie
uroczystości

W ubiegłym tygodniu z okazji Dnia Strażaka gościliśmy w Anglojęzycznym Przedszkolu oraz Żłobku „Leśna Akademia” w Paprotni i w Teresinie.

Przybliżyliśmy na czym polega praca strażaka oraz jakim sprzętem ratowniczym się posługuje. Dzieci miały możliwość z bliska podziwiać wóz oraz jego wyposażenie.
Na koniec jak zawsze największą atrakcją było „lanie wody”, dzięki czemu każdy mógł poczuć się jak strażak.

Dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie! ❤️