Strona główna · zawody · Finał VI Wojwódzkich zawodów sportowo-pożarniczych
zawody

Finał VI Wojwódzkich zawodów sportowo-pożarniczych

OFICJALNIE!!! Jesteśmy 3 najszybszą drużyną w sztafecie pożarniczej 7x50m w Województwie Mazowieckim! Jest to największe nasze osiągnięcie! OSP PAPROTNIA zajęła 5 miejsce w zawodach sportowo pożarniczych na szczeblu Wojewódzkim na 11 drużyn! Największy sukces naszej jednostki! Godnie reprezentowaliśmy naszą gminę oraz powiat! W klasyfikacji generalnej jesteśmy 5 na 1870 jednostek OSP w województwie mazowieckim. Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu, Gminie Teresin i p. D. Tartanusowi za specjalny sprzęt do zawodów, Dyrektorowi GOSiR za treningi na stadionie, p. Andrzejowi naszemu trenerowi za poświęcony czas na treningach oraz naszym chłopakom za zaangażowanie.